ד"ר יגאל גליקסמן מומחה לטיפול קצר מועד לבעיות רפואיות ופסיכולוגיות.

יגאל גליקסמן, נולד בתל אביב ב 2.1.1938. גר בתל אביב באותו בית בו גר המשורר נתן אלתרמן שרשם לו זיכרון בספר הזיכרונות ליום הולדתו השביעי. 

כילד התנדב לעזרת תושבי המעברות בחולון, העביר מסרים ותחמושת לחיילי ההגנה בתקופת מלחמת העצמאות, כמתבגר היה פעיל מתנדב במ.ד.א סניף חולון ושימש כמדריך וכנהג אמבולנס, כמו כן בחדר מיון והניתוח של בית החולים דונולו ביפו.
לאחר השרות הצבאי נסע לאוסטרליה במגמה ללמוד רפואה, לאחר שנתיים של לימודי רפואה עבר ללימוד פסיכופיזיולוגיה בתום הלימודים עבד בבית חולים פסיכיאטרי במלבורן. בשנת 1963 נחשף לראשונה ולמד את שיטת הביופידבק , כבר אז מצא כי השיטה מאפשרת לחשוף סודות המוסתרים על ידי הנפש ומתגלים על ידי הגוף. וכי ניתן ללמד אדם לשלוט בצורה רצונית על תהליכים פיזיולוגיים ותגובות בלתי רצוניות. הגיע חזרה ארצה לאחר מלחמת ששת הימים. בארץ המשיך ללמוד חינוך מיוחד וטיפול זוגי ומשפחתי ובמקביל החל לעבוד כפסיכותרפיסט במסגרות לימודיות וטיפוליות ממשלתיות כגון בתי חולים ובתי ספר לחינוך מיוחד. 
ד"ר יגאל גליקסמן הינו פסיכותרפיסט מורשה מטעם משרד הבריאות, בעל ניסיון עשיר ומגוון בטיפול בילדים, בנוער ובמבוגרים (מאז שנת 1963) מדריך מומחה לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית, מטפל, חוקר ומשלב שיטות טיפול שונות. במגמה להתאים את השיטה לפרופיל הפסיכופיזיולוגי האישי של המטופל ולאינדיקציה הטיפולית שלו. מדריך מומחה לטיפול בשיטת הביופידבק והנוירופידבק מטפל - מדריך לטיפול ביצירה והבעה במיוחד בתחום המוסיקה (החל לנגן בגיל 5.6) מוסמך לטיפול זוגי, משפחתי וגישור, מוסמך לטיפול בשיטת ה EMDR ,מוסמך לחינוך מיוחד.
היה בין המייסדים של האגודה הישראלית לטיפול ביצירה והבעה(י.ה.ת.) ושימש כיו"ר הראשון של האגודה
השתמש בידע ובניסיונו המוסיקלי והקים את התזמורת הידועה של המעון הממשלתי "כפר נחמן" לחוסים מפגרים 
התמחה בהתאמת כלי נגינה למוגבלים בגופם.
שימש כראש ענף ביופידבק של קופ"ח כללית, ניהל יחידות לביופידבק בבתי החולים מאיר, בילינסון מרפאת החרדה של בית החולים שלוותה. אחראי על הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי והביופידבק במרפאה להעצמה גופנית בית החולים איכילוב.
במינוי של מנכ"ל משרד החינוך היה בצוות המוביל שהקים את מרכז ההערכה הארצי למנהלי בתי ספר, אחראי על תכניות למיון מועמדים לתפקיד מנהלי בתי ספר, שימש כמנחה וכבוחן המועמדים שעמדו בדרישות הקורס. היה מנהל היחידה למיון כוח אדם ותכנון השתלמויות במנהל הנוער של משרד החינוך, אחראי על ביצוע מבחני הסף הארציים לפרחי הוראה,למדריכי נוער ולמדריכות חיילות. 
במינוי נציבות שרות המדינה ניהל מוסד ממשלתי גדול לחוסים מפגרים.
במסגרת שרות המילואים שימש בתפקידים כגון:
קב"ן בצוות מוטס לטיפול בנפגעי הלם קרב במלחמת יום הכיפורים .
קב"ן בתיכון צה"ל.
קב"ן בתכנית נערי רפול בגבעת אולגה
מטפל מורשה מטעם לשכת השיקום של משרד הביטחון לטיפול בסובלים מ: הלם קרב, חרדות כאבים כרוניים, טנטון, מעי רגיז וכד',
שימש כנשיא האגודה הישראלית לפסיכופיזיולוגיה יישומית ולמשוב ביולוגי וכיום חבר במועצת ההסמכה של האגודה. חבר בועדת הביקורת של האגודה הישראלית לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. 
שימש כפסיכותרפיסט הבית של חברה גדולה להוצאת ספרים.
משמש כמרצה אורח בתחומי התמחותו באוניברסיטאות, בכנסים ארציים ובינלאומיים , במוסדות ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים .כיום עובד במרפאה להעצמה גופנית של בית החולים איכילוב כמו כן במרפאה פרטית בהוד השרון .

התראיין רבות בתכניות רדיו וטלוויזיה ובעיתונות. 
חבר פעיל באגודות:

האגודה הבינלאומית של Stress Management

האגודה הבינלאומית של Breathing 

האגודה הישראלית לפסיכופיזיולוגיה יישומית ולמשוב ביולוגי. (א.י.ל.י.ם.)

האגודה הישראלית לטיפול משפחתי

האגודה הישראלית לפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. (אי"טה)

האגודה הישראלית לטראומה ודיסוציאציה .(ט.ד.י.)

האגודה הישראלית לטיפול ביצירה והבעה.(י.ה.ת)

חבר באגודה לרפואה ולמשפט בישראל.

חבר באגודה הישראלית לכאב.

חבר באגודה האירופאית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי.