inside-static.jpg

ג.ל

לך ד"ר גליקסמן היקר,

אליך הגעתי לטיפול בבעיות הכאבים המפושטים וכאבי הראש שלי לאחר מסע של שנים בין רופאים ומטפלים מומחים וקבלת תרופות כשכל זאת לא עזר לי.

ההפנייה אליך היתה על ידי רופא המכיר אותי ואת תיקי עב הכרס שנים שנים רבות.

כבר בפגישה הראשונה היתה לי תחושה שהגעתי למקום הנכון , יש משהו מיוחד באישיותך היוצר ביטחון ואמונה בדבריך , איבחנת אותי בצורה מדוייקת להפליא כאילו הכרת אותי עוד מילדותי. התכנית הטיפולית שיצרת עבורי התאימה לי בדיוק.

היום לאחר 15 טיפולים בלבד הצלחתי ללמוד ממך כיצד לשלוט בצורה רצונים בפונקציות לא רצונית להתמודד בצורה אפקטיבית עם הכאבים וחזרתי לתפקוד מלא מכל הבחינות.

ברצוני לומר לך תודה מקרב לב ומאחלת לעוד הרבה מטופלים להגיע אליך ולך אני מאחלת הרבה בריאות ( בכל זאת אינך בחור צעיר יותר) תמשיך לעזור לזקוקים גם במסגרת עבודתך באיכילוב גם בקליניקה הפרטית שלך. 

שישי, 29 נובמבר 2019 10:06
יעל מ.

לך ד"ר גליקסמן היקר,

בהמשך להמלצת הרב פירר פניתי אליך בגין כאבי הראש הכרוניים שלי , כבר לאחר מספר טיפולים הרגשתי הטבה משמעותית והפסקתי לקחת תרופות הרבות שלקחתי וגרמו לי להרבה תופעות לוואי.

אין בפי מילים להודות לך על הטיפול המסור, האיכפתי והאמפטי והאפקטיבי. י ייתן וירבו כמוך בין המטפלים השונים .

ברגש חם ובתודה 

יעל

רביעי, 06 נובמבר 2019 15:04
נטלי.מ

לך ד"ר יגאל גליקסמן היקר

  שנים אני מסתובבת בין רופאים מומחים בגין הכאבים העזים אותם אני חשה כל פעם במקום אחר בגופי, עובדה הגורמת לי לסבל ותסכול רבים מאחר וקשה לי לתפקד בתפקידי הבכיר. אני אם חד הורית ועלי לדאוג לשני ילדי . העלות עבור הביקורים אצל כל הרופאים הייתה גבוהה מאד , קבלתי תרופות שונות שפשוט טמטמו אותי מעבר לתופעות הלוואי השונות שגרמו לי.

עלי לציין כי כל הבדיקות שביקשו ממני לבצע בוצעו ולא נמצאו כל ממצאים רפואיים היכולים להסביר את הסימפטומים שהיו לי. רוב המומחים קראו למה שיש לי "פיברומיאלגיה" וזה האבחון שקבלתי.

יש אגודה בשם אסף בה חברים סובלי הפיברומיאלגיה , הצטרפתי לאגודה ובאחת הפגישות אחת מהמשתתפות סיפרה לי כי הייתה אצלך בטיפול ואתה פשוט לימדת אותה טכניקות אותן היא אמורה הייתה לתרגל וליישם בבית , היא סיפרה לי שאתה בשונה מהרבה מטפלים ורופאים  הפגנת אנושיות ורגישות מחד וביטחון במה שאתה עושה וניכר היה כי זה מבוסס על ניסיון וידע של הרבה שנים .

הסברת לי כבר בתחילת הטיפול כי הטיפול שלך מבוסס על הגישה הקוגניטיבית התנהגותי בשילוב שיטת הביופידבק ומדובר בטיפול ממוקד ויחסית קצר מועד. לכל אורך הדרך תמכת  ועודדת אותי להמשיך ולתרגל ולא לתת לכאבים לנהל את חיי .

הפגישות הטיפוליות אצלך היו עבורי חוויה לימודית מאתגרת ומעניינת , הרגשתי שאני מצליחה לשנות את דפוסי החשיבה שלי האמנתי וסמכתי עליך לכל אורך הדרך .

לא רציתי לכתוב לך לפני שהייתי בטוחה כי אכן הכאבים פחתו בצורה משמעותית וכי אני אינה תלויה בתרופות , אני מקיימת את הבטחתי לך ומתרגלת  באדיקות את הטכניקות שלימדת אותי

היום לאחר 3 חודשי טיפול בתדירות חד שבועית אני מחכה ליום שקבענו בו אחזור לפגישת רענון , אתה היית זה שדאג להתקשר אלי מידי פעם ולשאול לשלומי והיית זמין לענות לשאלות שהיו לי במהלך הטיפול  .

ברצוני לספר לך כי איני מפסיקה לדבר בשבחך ולהמליץ לכל מי שסובל מפיברומיאלגיה לפנות  אליך לטיפול.

בתודה  מקרב לב 

 

נטלי

 

שלישי, 19 מרס 2019 20:41
מ.א

לך ד"ר יגאל גליקסמן היקר

 

מאד שמחנו שהצלחנו שזכינו במאמצים להגיע אליך לטיפול בבית החולים.

 

הצלחת בזמן קצר לתת לנו כלים על מנת שנוכל להתמודד עם בעיותינו האישיות והזוגיות.

 

מאחלים לך בריאות והרבה סיפוק במתן עזרה לאחר.

 

מי יתן וירבו כמותך.

 

ברגש חם מ+א

שלישי, 19 מרס 2019 07:47
זמר.מ

לך ד"ר גליקסמו היקר

תקופה ארוכה שזוגתי ואני מחפשים אחר מטפל זוגי ומשפחתי מוסמך ינסה לעזור לנו בפתרון בעיות הזוגיות המשליכות על ילדינו , חפשנו בגוגל וברשימת המטפלים המוסמכים של האגודה לטיפול משםחתי , בנפרד בלשו ילדינו אחרי הביבליוגרםיה שלך והצ\תוצאה היתה שלשימחתנו הסכמת לקבלנו למרות לוח הזמנים הדחוס במרפאתך.

כבר במפגש הראשון היתה לנו תחושת בטן חיובית שאכן הגענו לאדם הנכון . כישוריך , אישיותך יושרך ובמיוחד דרך עבודתך שהיתה פשוט הליך למידה רצוף בשעורי בית אותם בצענו באדיקות ( זה היה אחד מתנאי החוזה הטיפולי שלנו) 

היום למרות שאנו נשואים תקופה ארוכה הפכו הרגלי התקשורת הינאישית ביננו למריבות וכעסים שעיכרו את האווירה הכללית בבית מעבר לכעסים שהיו לנו זה על זו.

אנו מודים לך בשמנו ובשם ילדנו על הטיפול המסור והמוצלח ומאחלים לעוד הרבה זוגות הנמצאים בתקופה קשה וסובלים מהמצב לפגוש בך על מנת לבדוק אפשרויות שתוכל לעזור להם.

 

כנות וברגש חם משפחת זמר

רביעי, 24 אוקטובר 2018 04:06
יאיר.נ

לך יגאל היקר , קל בקשת ממני לקרוא לך בפגישתנו הראשונה  אני אמנם רק בן 14  ובאתי לטיפולך בגלל בעיות הקשר והריכוז, התקפי הכעס שלי , חוסר הביטחון שלי , קשיים חברתיים ועוד.

לא האמנתי כי אצליח בכלום, לא האמנתי כי באמת תוכל לעזור לי אבל אתה הצלחת לגרום לי לשנות את צורת החשיבה שלי ולמדת אותי שיטות ותרגילים שעזרו לי תוך זמן קצר מאד להיות מה שחלמתי להיות = שמח, עליז, מצליח בלימודים , בספורט והעיקר מאושר ממי שאני ולקבל עצמי כפי שאני.

הצלחת לגרום לנער שהיו לו 0 תקוות , מתוסכל , מדוכא להיות מלא תקוות, בטוח , שמח וכפי שאמרתי מאושר.

בחיי לא האמנתי ברופאים שראו בי משהוא שקוף , אפילו ל התסכלו עלי בעת הבדיקה  רק שאלו אותי שאלות וכתבו במחשב ונתנו לי תרופות שלא עזרו לי בכלל.

בזכותך אני נער אחר , לעולם לא אשמח אותך . תמיד כשאני נתקל בבעיה אני שואל את עצמי מה יגאל היה אומר לי????

באמת תודה לך 

יאיר 

שבת, 20 אוקטובר 2018 19:18
יעל

לך ד"ר יגאל יקר

שנים רב אני סובלת ממה שהרופאים קוראים לזה פיברומיאלגיה כמומר סוג של כאבים בלתי ממוקדים בגוף המפריעים לי בצורה משמעותית לתפקוד היומיומי שלי. אני בדרך כלל אדם פעיל המשמשת בתפקידיפ שונים שבכל אחד מהם אני מנסה להיות טובה מאד מבחינת הציפיות שלי מעצמי. כיום גופי בגד בי ואני נודדת מרופא לרופא וממטפל למטפל ולצערי הרב להוציא את העובדה שהוצאתי הרבה כספים אף אחד לא הצליח לשנות את מצבי וסבלי.

במקרה ספרה לי ידידה וותיקה שלי שאני מאד מעריכה את דעתה עליך וציינה במפורש " אל תשכחי כי את תבואי אליו עם שק שלן אכזבות קודמות עליך להשאיר את השק בבית ולפרגן לעצמך עוד ניסיון" ואכן כך עדיתית.מי לאחר ששוחחתי איתך טלפונית היתה לי תחושה שהפעם הגעתי לאדם הנכון. ללא גינוני טקס לאחר הסבר קצר על שיטת העבודה שלך והקשבה לתאורים שלי , הגעת בשאלותיך לשלבים מאד מוקדמים בחיי התחלחת בתהליך האבחון המיוחד שלך לאחריו אמרת לי את מה שלדעתך הסקת מדברי ומהמדידיות שערכת באמצעות מכשור הביופידבק.עלי לציין כי כמו צלף טוב פגעת בול בתאורך אותי .הסברת מהו התהליך הטיפולי אותו אתה מתכנן עבורי והדגשת כי יהיה עלי לתרגל בצורה עקבית את "שעורי הבית שלי" ציינת גם כי חלק מהתנהגויותי הפכו להרגל ולא קל לשלות הרגלים . כבר במפגש הראשון נתת לי להתנסות בתוכנה מסויימת בה היה עלי לשנות את הנראה ונשמע בסרטון מבלי לומר לי מה לעשות זולת תשתשלי להיות בקשב עם עצמך { אני הייתי מחוברת באצבעות ידי לחיישנים שהובילו נתונים למחשב.

בקיצור היום לאחר סידרה של 15טיפולים חזרתי כמעט לתפקוד מלא וגם רמת החיות שלי עלתה .

בקיצור הצלחתי!!! למרות שהייתי סקפטית.

אני מודה לך מקרב לב 

מצטרפת לרשימת הממליצים עליך.

ברגש חם יעל.

 

ראשון, 14 אוקטובר 2018 10:46
אורי+צ

לך ד"ר יגאל גליקסמן היקר,

ברצוננו להודות לך על שזכינו להיכלל בין מטופליך למרות העומס הרב בלוח הזמנים שלך הצלחת לשבצנו .לאחר תקופה משמעותית של סבל וריצות ופניות ממוחה אחד לשני וחוסר מציאת הפיתרון לבעייה הגענו לשימחתנו אליך.

תוך זמן קצר הצלחת לאבחן בצורה מדוייקת להפליא את הבעייה מעבר לעובדה שהכנת כבורנו תכנית טיפול מחוייטת .אכן היית מאד אסרטיבי בתהליך הטיפולי אולם הסבלנות, רגישות מצבית, אמפטיה עשו את שלהם.אנו מאחלים לך שתיזכה להיות עוד הרבה שנים בין העוזרים וחלילה לא בין הנעזרים.

מי ייתן וירבו כמוך 

 

בברכה חמה

 

אורי+צ

 

 

שני, 08 אוקטובר 2018 10:33
רחל .

לך ד"ר גליקסמן היקר

במשך שנים רבות סבלתי נכאבים עזים בכל גופי , הייתי אצל הרבה רופאים ומרפאים שונים ללא כל שיפור , לשמחתי הרבה הפנתה אותי אליך חברה טובה שלי שהיא במקרה גם רופאה ואכן לאחר 9 טיפולים חזרתי לתפקוד טוב וללא תרופות

ברצוני לציין כי מיד לאחר הפגישה הראשונה התרשמתי בצורה יוצאת דופן מגישתך הישירה, מרגישותך ובמיוחד  ממקצועיותך .אתה הצלחת לשקף לי את מצבי מבלי שאומר מילה בצורה מדוייקת להפליא כאילו הכרת את תיקי הרפואי "עב הכרס" ואותי כבר שנים רבות

ברצווני להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שקבלתי ממך .

מי ייתן וירבו  כמוך . אני מאחלת לך שנים רבות של מתן עזרה לנזקקים.

 

בהערכה רבה ובכבוד רב

רחל ל.

ראשון, 11 מרס 2018 11:40
יציק י.

שלום לכולם

כגמלאי  אני אוהב מאד ללכת להרצאות  בנושאים המעניינים אותי בכל מיני מקומות . עברתי קלימומטרג' גדול של מרצים והרצאות .     היו מקרים בהם יצאתי עם הרגשה שלמדתי משהו חדש ואולם לצערי הרב  לא בכולם . ישנם הרבה מרצים הידועים כמומחים בתחומם אולם אינם " עוברים מסך" טוב , משתמשים במצגות עמוסות בתוכן , עומדים עם גבם לקהל , אין קשר עין בינם לבין הקהל משום שהם פשוט מקריאים את הכתוב במצגת.

אני חייב לציין כי השבוע הייתה לי הפתעה נעימה ובלתי צפוייה  מהרצאתו של ד"ר יגאל גליקסמן בנושא "הכאב מהות ומשמעות " לעניות דעתי הוא פשוט אמן , יצירתי , מרתק ובמיוחד אנושי ביחסו לקהל. למרות הנושא  המוכר לרוב האנשים בגילי - שהוא  נושא מורכב למדי הדרך בה העביר ד"ר גליקסמן את הרצאתו היתה עם אופי לימודי חוויתי תוך מתן דוגמאות והדגמות עם מתנדבים מהקהל . עבורי זו היתה פשוט הופעה לאלפת ומרתקת כאחד.

אני ממליץ בחום למי שטרם שמע אותו מרצה שיעקב במדורים שונים בעיתונות וישריין לעצמו מקום לאחת מהרצאותיו בנושאים מגוונים.

כל הכבוד ויישר כוח לך ד"ר יגאל גליקסמן

ראשון, 03 דצמבר 2017 18:12
יעל.ק

לך ד"ר גליקסמן היקר 

למרות שטפלתי בי במסגרת בית החולים בחרתי להגיב לך באופן אישי באמצעות האתר שלך.

שנים רבות סבלתי מכאבים מפושטים בכל גופי שהקשו מאד על תפקודי בחיי היומיום. במשך שנים  הייתי אצל מומחים שונים וקבלתי אבחונים שונים ותרופות שלא עזרו לי . הגעתי למרפאה לך בבית החולים באמצעות המלצה של חברה טובה שלי שחוללת פלאים  במצבה.

לא היה לי מה להפסיד ואכן פניתי בצינורות המקובלים לשמחתי הסכמת לקבל אותי בשעה 06.00 בבוקר מאחר ולא היה לך מקום פנוי . למרות הקושי לקום בשעה מוקדמת כל כך והנסיעה לבית החולים הסכמתי להתחייב להגיע ואכן לאחר האבחון המדויק להפליא שלך הכנת לי תכנית טיפולית לדרשה ממני לבצע שעורי בית בהתאם.  היום לאחר תקופה של 3 חודשים בתדירות של טיפול אחד בשבוע החזרת אותי לתפקוד ובמקביל חזרה אלי שמחת החיים שלי. אין בפי מילים להודות לך על עזרתך, סבלנותך, גישתך הטיפולית והמקצועיות שלך. המעניין הוא שפשוט התגעגעתי להגיע אליך  מידי שבוע.

אני יודעת עד כמה קשה לקבל תור וטיפול במסגרות של בתי החולים  ואיני מכירה הרבה רופאים המוכנים לקבל מטופלים בשעות הבוקר המוקדמות כל כך . אני חושבת שאתה אדם שבאידיש קוראים לו מאנטש 

מי ייתן וירבו כמוך , ומטופלים רבים אחרים יזכו להגיע אליך לטיפול.

מאחלת לך אריכות ימים ובריאות.

 

יעל

שישי, 01 דצמבר 2017 15:30
ישראל מ.

לך ד"ר גליקסמן לאחר בדיקות רבות ואיבחונים אצל אנשי מקצוע רבים בתקווה למצוא את הסיבה לאבים הנוראים שחשתי בכל גופי אני מאושר שהגעתי אליך בזכות המלצה של חבר שעזרת לו הרבה.

תוך 3 חודשים של טיפול בתדירות חד שבועית עם הרבה תרגולים שנתתי לי הצלחתי ללמוד כיצד להתמודד עם כאבי ואף למנוע אותם.

יישר כוח ומי יתן וירבו אנשי מקצוע כמוך

בהערכה רבה

ישראל

 

 

 

שבת, 25 נובמבר 2017 11:09
ר. ב.

לד"ר יגאל גליקסמן היקר,
ברצוני להגיד תודה מכל הלב על העזרה, ההקשבה והתמיכה שקיבלתי ממך במשך תקופת ההתמחות . זכור לי היום הראשון בו אמרת לי " את תדעי כל מה שאני יודע על הביופידבק". אכן קלטתי ולמדתי אבל מה שהכי לקחתי זאת הגישה החמה שלך למטופלים האמפתיה והאיכפתיות היושרה וחוסר הוויתור עד שיודעים לנשום נכון..
עכשיו אני יוצאת לדרך עצמאית ומקווה ליישם נאמנה את תורת יגאל גליקסמן.

תודה מכל הלב ר.ב

שני, 14 אוגוסט 2017 09:00
ישראל ד.

שלום לדר גליקסמן!

רציתי להגיד תודה רבה מכל הלב על הטיפול. אתה בהחלט עושה קסמים ולימדת אותי דברים שאני אזכור ואשתמש בהם כל החיים. ממש קוסם. שיהיה שבוע טוב ושנמשיך להיות בקשר. שוב תודה רבה על הכל!

שני, 31 יולי 2017 17:13
אריה ש.

לך ד"ר גליקסמן היקר המילה תודה אינה מספיקה על מנת לתאר את הערכתי והוקרתי לך למקצועיותך לרגישותך לאמינותך ולאמפתיה להן זכיתי לקבל ממך במהלך טיפול התיסמונת המעי הרגיז בגינה הופניתי אליך. אנשי מקצוע רבים טיפלו בי בעבר אך ללא תוצאות משמעותיות הטיפול שלך עשה זאת חזרתי לתפקוד מלא ואני מרגיש נפלא.
ברגש חם אריה.

שבת, 18 פברואר 2017 12:54
ציפי ש.

לך ד"ר גליקסמן היקר
כמה שנים סבלתי מתלישת השיער שלי כמה רופאים ופסיכולוגים ראיתי וכמהכסף הוצאתי על מונים שונים שהבטיחו רק הבטחות ללא כל תוצאות.
אני מודה לאל שבמקרה קראתי את מאמרך בנושא תלישת השער ואכן אמרתי לעצמי כי זה האדם המתאים לעזור לי.. כבר באבחון הראשוני שעשית הצלחת לפגוע בול בתכונותיי אמרת לי דברים שאף אחד מקודמיך לא אמר והכנת עבורי תכנית טיפולית
המתאימה לי. אני זוכרת שהדגשת בפני כי אאני חייבת לשתף פעולה ולתרגל באדיקות את הטכניקות שלימדת אותי . כיום כבר לאחר סידרה של 15 טיפולים חד שבועיים אני רואה את השיפור במצבי . איני תולשת יותר ושערי צומח יפה.
אני מודה לך מקרב ליבי וממליצה בחום לל מי שסובל מתלישת שער.
יישר כוח
ציפי.

שבת, 07 ינואר 2017 11:53
Blaze

Its such as you read my thoughts! You seem to know a lot about this, like you wrote the guide in it or soniehtmg. I think that you just can do with some % to drive the message house a bit, but other than that, this is fantastic blog. A great read.

I’ll definitely be back.

שבת, 11 יוני 2016 11:05
ר.צ.

כאיש מקצוע וותיק הייתי בהרבה השתלמויות וכנסים מקצועיים אך בכנס בנושא הכאב שהתקיים בתיאטרון גבעתיים ב 20.5 נבחרו על ידי הועדנה המארגנת מרצים מהשורה הראשונה. עלי לומר כי ד"ר יגאל גליקסמן בפרזנטציה שלו התעלה על כולם. הוא פשוט הצליח להסביר טיפול בכאב בצורה ברורה, מובנת , מקצועית וחוויתית ( הדגמות על משתתפים) עבורי זה היה פשוט מופע מרתק של איש מקצוע שהקרין הרבה ידע כאומן על הבמה . אני בטוח כי הוא מטפל מצויין .

יישר כוח לשאול טל ובן יקיר שהזמינו אותו להרצות.

ראשון, 22 מאי 2016 19:21
שאול מ.

לך ד"ר גליקסמן היקר כאדם מאמין אני מברך את השם ואת הרב פירר שהפנו אותי לטיפולך. סבלתי מכאבים בלתי מוסברים שנים רבות. הייתי אצל טובי הרופאים והמטפלים ללא הואיל. אתה באישיותך , בידע המקצועי ובניסיונך הרב הצלחת תוך זמן קצר ללמדני לשלוט בצורה רצונית על המתחים, הלחצים והכאבים ול ולהחזירני לתפקוד מלא. מודה לך בשמי ובשם משפחתי על טיפולך המסור והאיכפתי.
בתודה שאול.

שבת, 14 מאי 2016 18:51
רינה ב.

לך ד"ר יגאל בתודה , הערכה ואפילו הערצה על הגישה הטיפולית הייחודית שלך שמקרינה כל כך אמפאתיה, סבלנות והקשבה מחד ומלמדת כל כך הרכה טכניקות המאםשרות התמודדות עם כאבים כרוניים בצודה אפקטיבית יותר. מי ייתן ויהיו רבים כמוך על מנת לתת מזור וחעזור לסובלים מכאבים.

בברכה רינה ב.

שבת, 07 מאי 2016 19:50
רינה ש

דר יגאל היקר, לא תמיד מטופלים כותביפ את שהם חווים מיד לאחר הפגישה הראשונה עם הרופא או המטפל . אני החלטתי לעשות זאת מאחר וזה היה משהו מאד מיוחד עבורי לאחר שהייתי רווית ביקורים אולימפית... עצם העובדה שאתה יצאת וליווית את המטופל שהיה לפני בצורה כל כך אנושית ומכובדת ומיד הזמנתני להיכנס לקליניקה עם הרבה אמפתיאה גרמה לי לחוש שאני במקום הנכון .העובדה שלא רצית לעיין במסמכים הרפואיים שהבאתי עימי אלא לאחר שתראיין ותבדוק אותי משום שחשובה לך שההתרשמות הראשונה שלך ממני לא תהיה מושפעת מזו של אחרים. המעניין הוא שתוך זמן קצר להפליא הצחלת ברגישות יוצאת דופן לקבל ממני את רוב המידע הרלוונטי לבעייתי. שיתפת אותי במחשבותיך ואז עיינת גם במסמכים שהבאתי ואכן מצאת הרבה מהמשותף . נתתי לי הסבר ברור על התהליך הטיפולי . היום לאחר סידרה של 10 פגישות איני סובלת יותר מהכאבים שסבלתי כל כל הרבה שנים ואני מתפקדת במיטבי.

מאחלת לך המשך עשייה ומתן מזור לסובלים לעוד הרכה שנים בהערצה ובהערכה רינה.

שבת, 07 מאי 2016 10:19
אירית ג.

דר יגאל היקר, ברצוני לשתף אותך בחוויה האישית המיוחדת שחוויתי בפגישה הראשונה אצלך. הייתי אצל הרבה רופאים ומטפלים בעבר בגין הסימפטומים מהם אני סובלת שנים וטרם מצאו להם פתרונות. מיד כשנכנסתי התרשמתי מגישתך האישית למטופל ,בקשת ממני להיכנס תוך כדי לחיצת יד והצגת עצמך הרגשית כי הפעם אני במקום הנכון . כששאלתי אותך האם אתה מעוניין במסמכים רפואיים ענית לי כן אבל לאחר שאבדוק ואתרשם ממך.אמרת כי אינך רוצה להיות מושפע ממה שאחרים כתבו. אתה התמקדת בי כאדם ולא בסימפטומים תוך זמן קצר ביותר ברגישות ובמקצועיות יוצאות דופן הצלחת לאבחן אותי מההיבטים האישיים, הזוגיים, המשפחתיים החברתיים והתעסוקתיים בצורה מדויקת להפליא ,אמרת לי דברים שאף אחד מקודמיך לא אמר.הסברת לי את מהות ועקרונו שיטת הטיפול שלך ואמרת כי עלי לשתף פעולה ולתרגל את שאלמד .וכי עליך להכין תכני טיפולית המותאמת לי אישית ולבעיותי. כמובן שעיינת גם במסמכים הרפואיים שנתתי לך לצורך התרשמות נוספת מהבדיקות והתהליכים הרפואיים שעברתי בעבר.
מי ייתן וירבו כמוך ושתזכה לעזור להרבה אנשים הסובלים שנים רבות .
ברגש חם אירית

שבת, 20 פברואר 2016 12:55
sigal m.

ד"ר גליקסמן היקר , כשהמליצו לי לפנות אליך לטיפול הייתי מאד פסימית לאור העובדה שכבר שנים רבות אני עוברת מרופא לרופא ומסוג טיפול אחד לאחר ושום דבר לא עזר לי.
אתה כבר בפגישה הראשונה יצרת אצלי תחושה של ביטחון כי אכן הגעתי למקום הנכון. תוך זמן קצר מאד אבחנת אותי ושיתפת אתי בצורה אמפתית מדויקת להפליא עובדה שלא הייתה קיימת אצל כל קודמיך . ערכת לי תכנית טיפולית מחויטת לי וכבר לאחר 5 טיפולים הרגשי יותר טוב, הדמוי ההערכה והביטחון העצמי שלי חזרו אלי ורוב הסימפטומים שגרמו לירידה משמעותית ביכול התפקוד שלי נעלמו. אני יודעת כי עלי להמשיך וליישם את מה שלימדת אותי ואיני מוכנה לוותר על פגישותינו עד שכפי שאמרתה אוכל לטוס סולו ...
אתה אדם מדהים עם רגישות ומקצועיות יוצאות דופן . אני מוצאת עצמי מצפה לפגישה אתך משבוע לשבוע עם מצב רוח מרומם .
מי ייתן ותזכה לעוד הרבה שנים של עזרה לזולת כי רואים שאתה אוהב א מה שאתה עושה.

בתודה והערכה
סיגל

שישי, 19 פברואר 2016 20:23
ש.ג.

ד"ר יגאל גליקסמן היקר, בעקבות המלצה של ידידה טוב שלי הקשבתי אתמול לתכניתך ברדיו החיים הטובים ישבתי דרוכה ליד במחשב למשמע דבריך. הנושא כפי שציינת בפתיח "מתחים ולחצים בחיי היומיום "אכן מאד אקטואלי בארצנו הקטנטונת . אני מאד ממליצה למאזינים המעונינים להקשיב לתוכניותך להצטייד בכלי כתיבה משום שכל אות וכל מילה בדבריך חשובות ביותר ולכן רצוי חשוב וכדאי לרשום. עבורי שעת השידור שלך מהווה חזרה לאוניברסיטה וללימודים. ההבדל הוא שאתה מגיש זאת לא לצורך קבלת תואר אלא כחלק בלתי נפרד מהתמודדות בלתי פוסקת עם מצבי חיים באמצעות אוניברסיטת החיים.
אני קבלתי ממך רעיונות והסברים לגבי מתחים ולחצים שתמיד לא הבדלתי בינהם. החשוב ביותר המסר החשוב ביותר שקבלתי ממך היה כי עוד לא נוצר המצב או נולד האדם שיכול לגרום לי להילחץ, להתרגז, להעלב, להפגע חוץ מההחלטנ שלי!!! כלומר אני מחליטה מי ומה מלחיצים מרגיזים, מעליבים פוגעים בי ולכן רק אני יכולה לשנות את דפוס החשיבה שלי.מלאה תודה והערכה על דבריך ומחכה בקוצר רוח לתוכניותיך הבאות ממליצה בחום לכל בר דעת להקשיב ולהטמיע את דבריך.
יישר כוח ושוב תודה
ש.ג.

רביעי, 18 נובמבר 2015 04:35
y.h.

Dear Dr. Gliksman
Just to say one word that can discribe what I feel after your treament
THANK YOU!!! AND MAY GOD BLESS YOU

y.h

שני, 02 נובמבר 2015 21:46

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all