inside-static.jpg

אורי+צ

לך ד"ר יגאל גליקסמן היקר,

ברצוננו להודות לך על שזכינו להיכלל בין מטופליך למרות העומס הרב בלוח הזמנים שלך הצלחת לשבצנו .לאחר תקופה משמעותית של סבל וריצות ופניות ממוחה אחד לשני וחוסר מציאת הפיתרון לבעייה הגענו לשימחתנו אליך.

תוך זמן קצר הצלחת לאבחן בצורה מדוייקת להפליא את הבעייה מעבר לעובדה שהכנת כבורנו תכנית טיפול מחוייטת .אכן היית מאד אסרטיבי בתהליך הטיפולי אולם הסבלנות, רגישות מצבית, אמפטיה עשו את שלהם.אנו מאחלים לך שתיזכה להיות עוד הרבה שנים בין העוזרים וחלילה לא בין הנעזרים.

מי ייתן וירבו כמוך 

 

בברכה חמה

 

אורי+צ

 

 

שני, 08 אוקטובר 2018 10:33
רחל .

לך ד"ר גליקסמן היקר

במשך שנים רבות סבלתי נכאבים עזים בכל גופי , הייתי אצל הרבה רופאים ומרפאים שונים ללא כל שיפור , לשמחתי הרבה הפנתה אותי אליך חברה טובה שלי שהיא במקרה גם רופאה ואכן לאחר 9 טיפולים חזרתי לתפקוד טוב וללא תרופות

ברצוני לציין כי מיד לאחר הפגישה הראשונה התרשמתי בצורה יוצאת דופן מגישתך הישירה, מרגישותך ובמיוחד  ממקצועיותך .אתה הצלחת לשקף לי את מצבי מבלי שאומר מילה בצורה מדוייקת להפליא כאילו הכרת את תיקי הרפואי "עב הכרס" ואותי כבר שנים רבות

ברצווני להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שקבלתי ממך .

מי ייתן וירבו  כמוך . אני מאחלת לך שנים רבות של מתן עזרה לנזקקים.

 

בהערכה רבה ובכבוד רב

רחל ל.

ראשון, 11 מרס 2018 11:40
יציק י.

שלום לכולם

כגמלאי  אני אוהב מאד ללכת להרצאות  בנושאים המעניינים אותי בכל מיני מקומות . עברתי קלימומטרג' גדול של מרצים והרצאות .     היו מקרים בהם יצאתי עם הרגשה שלמדתי משהו חדש ואולם לצערי הרב  לא בכולם . ישנם הרבה מרצים הידועים כמומחים בתחומם אולם אינם " עוברים מסך" טוב , משתמשים במצגות עמוסות בתוכן , עומדים עם גבם לקהל , אין קשר עין בינם לבין הקהל משום שהם פשוט מקריאים את הכתוב במצגת.

אני חייב לציין כי השבוע הייתה לי הפתעה נעימה ובלתי צפוייה  מהרצאתו של ד"ר יגאל גליקסמן בנושא "הכאב מהות ומשמעות " לעניות דעתי הוא פשוט אמן , יצירתי , מרתק ובמיוחד אנושי ביחסו לקהל. למרות הנושא  המוכר לרוב האנשים בגילי - שהוא  נושא מורכב למדי הדרך בה העביר ד"ר גליקסמן את הרצאתו היתה עם אופי לימודי חוויתי תוך מתן דוגמאות והדגמות עם מתנדבים מהקהל . עבורי זו היתה פשוט הופעה לאלפת ומרתקת כאחד.

אני ממליץ בחום למי שטרם שמע אותו מרצה שיעקב במדורים שונים בעיתונות וישריין לעצמו מקום לאחת מהרצאותיו בנושאים מגוונים.

כל הכבוד ויישר כוח לך ד"ר יגאל גליקסמן

ראשון, 03 דצמבר 2017 18:12
יעל.ק

לך ד"ר גליקסמן היקר 

למרות שטפלתי בי במסגרת בית החולים בחרתי להגיב לך באופן אישי באמצעות האתר שלך.

שנים רבות סבלתי מכאבים מפושטים בכל גופי שהקשו מאד על תפקודי בחיי היומיום. במשך שנים  הייתי אצל מומחים שונים וקבלתי אבחונים שונים ותרופות שלא עזרו לי . הגעתי למרפאה לך בבית החולים באמצעות המלצה של חברה טובה שלי שחוללת פלאים  במצבה.

לא היה לי מה להפסיד ואכן פניתי בצינורות המקובלים לשמחתי הסכמת לקבל אותי בשעה 06.00 בבוקר מאחר ולא היה לך מקום פנוי . למרות הקושי לקום בשעה מוקדמת כל כך והנסיעה לבית החולים הסכמתי להתחייב להגיע ואכן לאחר האבחון המדויק להפליא שלך הכנת לי תכנית טיפולית לדרשה ממני לבצע שעורי בית בהתאם.  היום לאחר תקופה של 3 חודשים בתדירות של טיפול אחד בשבוע החזרת אותי לתפקוד ובמקביל חזרה אלי שמחת החיים שלי. אין בפי מילים להודות לך על עזרתך, סבלנותך, גישתך הטיפולית והמקצועיות שלך. המעניין הוא שפשוט התגעגעתי להגיע אליך  מידי שבוע.

אני יודעת עד כמה קשה לקבל תור וטיפול במסגרות של בתי החולים  ואיני מכירה הרבה רופאים המוכנים לקבל מטופלים בשעות הבוקר המוקדמות כל כך . אני חושבת שאתה אדם שבאידיש קוראים לו מאנטש 

מי ייתן וירבו כמוך , ומטופלים רבים אחרים יזכו להגיע אליך לטיפול.

מאחלת לך אריכות ימים ובריאות.

 

יעל

שישי, 01 דצמבר 2017 15:30
ישראל מ.

לך ד"ר גליקסמן לאחר בדיקות רבות ואיבחונים אצל אנשי מקצוע רבים בתקווה למצוא את הסיבה לאבים הנוראים שחשתי בכל גופי אני מאושר שהגעתי אליך בזכות המלצה של חבר שעזרת לו הרבה.

תוך 3 חודשים של טיפול בתדירות חד שבועית עם הרבה תרגולים שנתתי לי הצלחתי ללמוד כיצד להתמודד עם כאבי ואף למנוע אותם.

יישר כוח ומי יתן וירבו אנשי מקצוע כמוך

בהערכה רבה

ישראל

 

 

 

שבת, 25 נובמבר 2017 11:09
ר. ב.

לד"ר יגאל גליקסמן היקר,
ברצוני להגיד תודה מכל הלב על העזרה, ההקשבה והתמיכה שקיבלתי ממך במשך תקופת ההתמחות . זכור לי היום הראשון בו אמרת לי " את תדעי כל מה שאני יודע על הביופידבק". אכן קלטתי ולמדתי אבל מה שהכי לקחתי זאת הגישה החמה שלך למטופלים האמפתיה והאיכפתיות היושרה וחוסר הוויתור עד שיודעים לנשום נכון..
עכשיו אני יוצאת לדרך עצמאית ומקווה ליישם נאמנה את תורת יגאל גליקסמן.

תודה מכל הלב ר.ב

שני, 14 אוגוסט 2017 09:00
ישראל ד.

שלום לדר גליקסמן!

רציתי להגיד תודה רבה מכל הלב על הטיפול. אתה בהחלט עושה קסמים ולימדת אותי דברים שאני אזכור ואשתמש בהם כל החיים. ממש קוסם. שיהיה שבוע טוב ושנמשיך להיות בקשר. שוב תודה רבה על הכל!

שני, 31 יולי 2017 17:13
אריה ש.

לך ד"ר גליקסמן היקר המילה תודה אינה מספיקה על מנת לתאר את הערכתי והוקרתי לך למקצועיותך לרגישותך לאמינותך ולאמפתיה להן זכיתי לקבל ממך במהלך טיפול התיסמונת המעי הרגיז בגינה הופניתי אליך. אנשי מקצוע רבים טיפלו בי בעבר אך ללא תוצאות משמעותיות הטיפול שלך עשה זאת חזרתי לתפקוד מלא ואני מרגיש נפלא.
ברגש חם אריה.

שבת, 18 פברואר 2017 12:54
ציפי ש.

לך ד"ר גליקסמן היקר
כמה שנים סבלתי מתלישת השיער שלי כמה רופאים ופסיכולוגים ראיתי וכמהכסף הוצאתי על מונים שונים שהבטיחו רק הבטחות ללא כל תוצאות.
אני מודה לאל שבמקרה קראתי את מאמרך בנושא תלישת השער ואכן אמרתי לעצמי כי זה האדם המתאים לעזור לי.. כבר באבחון הראשוני שעשית הצלחת לפגוע בול בתכונותיי אמרת לי דברים שאף אחד מקודמיך לא אמר והכנת עבורי תכנית טיפולית
המתאימה לי. אני זוכרת שהדגשת בפני כי אאני חייבת לשתף פעולה ולתרגל באדיקות את הטכניקות שלימדת אותי . כיום כבר לאחר סידרה של 15 טיפולים חד שבועיים אני רואה את השיפור במצבי . איני תולשת יותר ושערי צומח יפה.
אני מודה לך מקרב ליבי וממליצה בחום לל מי שסובל מתלישת שער.
יישר כוח
ציפי.

שבת, 07 ינואר 2017 11:53
Blaze

Its such as you read my thoughts! You seem to know a lot about this, like you wrote the guide in it or soniehtmg. I think that you just can do with some % to drive the message house a bit, but other than that, this is fantastic blog. A great read.

I’ll definitely be back.

שבת, 11 יוני 2016 11:05
ר.צ.

כאיש מקצוע וותיק הייתי בהרבה השתלמויות וכנסים מקצועיים אך בכנס בנושא הכאב שהתקיים בתיאטרון גבעתיים ב 20.5 נבחרו על ידי הועדנה המארגנת מרצים מהשורה הראשונה. עלי לומר כי ד"ר יגאל גליקסמן בפרזנטציה שלו התעלה על כולם. הוא פשוט הצליח להסביר טיפול בכאב בצורה ברורה, מובנת , מקצועית וחוויתית ( הדגמות על משתתפים) עבורי זה היה פשוט מופע מרתק של איש מקצוע שהקרין הרבה ידע כאומן על הבמה . אני בטוח כי הוא מטפל מצויין .

יישר כוח לשאול טל ובן יקיר שהזמינו אותו להרצות.

ראשון, 22 מאי 2016 19:21
שאול מ.

לך ד"ר גליקסמן היקר כאדם מאמין אני מברך את השם ואת הרב פירר שהפנו אותי לטיפולך. סבלתי מכאבים בלתי מוסברים שנים רבות. הייתי אצל טובי הרופאים והמטפלים ללא הואיל. אתה באישיותך , בידע המקצועי ובניסיונך הרב הצלחת תוך זמן קצר ללמדני לשלוט בצורה רצונית על המתחים, הלחצים והכאבים ול ולהחזירני לתפקוד מלא. מודה לך בשמי ובשם משפחתי על טיפולך המסור והאיכפתי.
בתודה שאול.

שבת, 14 מאי 2016 18:51
רינה ב.

לך ד"ר יגאל בתודה , הערכה ואפילו הערצה על הגישה הטיפולית הייחודית שלך שמקרינה כל כך אמפאתיה, סבלנות והקשבה מחד ומלמדת כל כך הרכה טכניקות המאםשרות התמודדות עם כאבים כרוניים בצודה אפקטיבית יותר. מי ייתן ויהיו רבים כמוך על מנת לתת מזור וחעזור לסובלים מכאבים.

בברכה רינה ב.

שבת, 07 מאי 2016 19:50
רינה ש

דר יגאל היקר, לא תמיד מטופלים כותביפ את שהם חווים מיד לאחר הפגישה הראשונה עם הרופא או המטפל . אני החלטתי לעשות זאת מאחר וזה היה משהו מאד מיוחד עבורי לאחר שהייתי רווית ביקורים אולימפית... עצם העובדה שאתה יצאת וליווית את המטופל שהיה לפני בצורה כל כך אנושית ומכובדת ומיד הזמנתני להיכנס לקליניקה עם הרבה אמפתיאה גרמה לי לחוש שאני במקום הנכון .העובדה שלא רצית לעיין במסמכים הרפואיים שהבאתי עימי אלא לאחר שתראיין ותבדוק אותי משום שחשובה לך שההתרשמות הראשונה שלך ממני לא תהיה מושפעת מזו של אחרים. המעניין הוא שתוך זמן קצר להפליא הצחלת ברגישות יוצאת דופן לקבל ממני את רוב המידע הרלוונטי לבעייתי. שיתפת אותי במחשבותיך ואז עיינת גם במסמכים שהבאתי ואכן מצאת הרבה מהמשותף . נתתי לי הסבר ברור על התהליך הטיפולי . היום לאחר סידרה של 10 פגישות איני סובלת יותר מהכאבים שסבלתי כל כל הרבה שנים ואני מתפקדת במיטבי.

מאחלת לך המשך עשייה ומתן מזור לסובלים לעוד הרכה שנים בהערצה ובהערכה רינה.

שבת, 07 מאי 2016 10:19
אירית ג.

דר יגאל היקר, ברצוני לשתף אותך בחוויה האישית המיוחדת שחוויתי בפגישה הראשונה אצלך. הייתי אצל הרבה רופאים ומטפלים בעבר בגין הסימפטומים מהם אני סובלת שנים וטרם מצאו להם פתרונות. מיד כשנכנסתי התרשמתי מגישתך האישית למטופל ,בקשת ממני להיכנס תוך כדי לחיצת יד והצגת עצמך הרגשית כי הפעם אני במקום הנכון . כששאלתי אותך האם אתה מעוניין במסמכים רפואיים ענית לי כן אבל לאחר שאבדוק ואתרשם ממך.אמרת כי אינך רוצה להיות מושפע ממה שאחרים כתבו. אתה התמקדת בי כאדם ולא בסימפטומים תוך זמן קצר ביותר ברגישות ובמקצועיות יוצאות דופן הצלחת לאבחן אותי מההיבטים האישיים, הזוגיים, המשפחתיים החברתיים והתעסוקתיים בצורה מדויקת להפליא ,אמרת לי דברים שאף אחד מקודמיך לא אמר.הסברת לי את מהות ועקרונו שיטת הטיפול שלך ואמרת כי עלי לשתף פעולה ולתרגל את שאלמד .וכי עליך להכין תכני טיפולית המותאמת לי אישית ולבעיותי. כמובן שעיינת גם במסמכים הרפואיים שנתתי לך לצורך התרשמות נוספת מהבדיקות והתהליכים הרפואיים שעברתי בעבר.
מי ייתן וירבו כמוך ושתזכה לעזור להרבה אנשים הסובלים שנים רבות .
ברגש חם אירית

שבת, 20 פברואר 2016 12:55
sigal m.

ד"ר גליקסמן היקר , כשהמליצו לי לפנות אליך לטיפול הייתי מאד פסימית לאור העובדה שכבר שנים רבות אני עוברת מרופא לרופא ומסוג טיפול אחד לאחר ושום דבר לא עזר לי.
אתה כבר בפגישה הראשונה יצרת אצלי תחושה של ביטחון כי אכן הגעתי למקום הנכון. תוך זמן קצר מאד אבחנת אותי ושיתפת אתי בצורה אמפתית מדויקת להפליא עובדה שלא הייתה קיימת אצל כל קודמיך . ערכת לי תכנית טיפולית מחויטת לי וכבר לאחר 5 טיפולים הרגשי יותר טוב, הדמוי ההערכה והביטחון העצמי שלי חזרו אלי ורוב הסימפטומים שגרמו לירידה משמעותית ביכול התפקוד שלי נעלמו. אני יודעת כי עלי להמשיך וליישם את מה שלימדת אותי ואיני מוכנה לוותר על פגישותינו עד שכפי שאמרתה אוכל לטוס סולו ...
אתה אדם מדהים עם רגישות ומקצועיות יוצאות דופן . אני מוצאת עצמי מצפה לפגישה אתך משבוע לשבוע עם מצב רוח מרומם .
מי ייתן ותזכה לעוד הרבה שנים של עזרה לזולת כי רואים שאתה אוהב א מה שאתה עושה.

בתודה והערכה
סיגל

שישי, 19 פברואר 2016 20:23
ש.ג.

ד"ר יגאל גליקסמן היקר, בעקבות המלצה של ידידה טוב שלי הקשבתי אתמול לתכניתך ברדיו החיים הטובים ישבתי דרוכה ליד במחשב למשמע דבריך. הנושא כפי שציינת בפתיח "מתחים ולחצים בחיי היומיום "אכן מאד אקטואלי בארצנו הקטנטונת . אני מאד ממליצה למאזינים המעונינים להקשיב לתוכניותך להצטייד בכלי כתיבה משום שכל אות וכל מילה בדבריך חשובות ביותר ולכן רצוי חשוב וכדאי לרשום. עבורי שעת השידור שלך מהווה חזרה לאוניברסיטה וללימודים. ההבדל הוא שאתה מגיש זאת לא לצורך קבלת תואר אלא כחלק בלתי נפרד מהתמודדות בלתי פוסקת עם מצבי חיים באמצעות אוניברסיטת החיים.
אני קבלתי ממך רעיונות והסברים לגבי מתחים ולחצים שתמיד לא הבדלתי בינהם. החשוב ביותר המסר החשוב ביותר שקבלתי ממך היה כי עוד לא נוצר המצב או נולד האדם שיכול לגרום לי להילחץ, להתרגז, להעלב, להפגע חוץ מההחלטנ שלי!!! כלומר אני מחליטה מי ומה מלחיצים מרגיזים, מעליבים פוגעים בי ולכן רק אני יכולה לשנות את דפוס החשיבה שלי.מלאה תודה והערכה על דבריך ומחכה בקוצר רוח לתוכניותיך הבאות ממליצה בחום לכל בר דעת להקשיב ולהטמיע את דבריך.
יישר כוח ושוב תודה
ש.ג.

רביעי, 18 נובמבר 2015 04:35
y.h.

Dear Dr. Gliksman
Just to say one word that can discribe what I feel after your treament
THANK YOU!!! AND MAY GOD BLESS YOU

y.h

שני, 02 נובמבר 2015 21:46
ר.מ.

יגאל לעולם לא אשכח את הניסים והנפלאות שעשית לי עם הביופידבק ואיך ריפאת אותי מפחד טיסה.

שבת, 31 אוקטובר 2015 17:05
שיפרה מ.

לך ד"ר יגאל היקר
מילים לא יכולות להביע את תודתי אליך על הדרך שבה פשוט שינת בצורה קיצונית וחיובית את איכות חיי. אתה ביכולת האבחנה שלך הראיייה הכוללת ויכולתך המקצועית עשית עבורי את מה שרופאים ומומחים רבים לא הצליחו לעשות במשך כ 10 שנים .כל שבוע חיכיתי בציפיה רבה לפגישה הטיפולית עימך נתת לי ארגז כלים שבעזרתו אני יכולה היום להתמודד עם כל אותם מצבים , כאבים וסימפטומים אחרים בצורה מהירה ומדהימה.
לדעתי אתה מצדיק את שימך " יגאל" תה הוא זה שגאל אותי מייסורי וגרמת לי לראות את המציאות בצורה שונה ולמצות כל דקה בצורה הטובה ביותר.
השינוי החיובי שחל בי השפיע בצורה משמעותית על איכות הזוגיות וחיי המשפחה שלי.
מי ייתן ותזכה לבריאות וחוזק לאורך שנים ותמשיך להיות לעזר לעוד הרבה אנשים הזקוקים לך וחבל שלא רבים יודעים על קיומך.אני אסירת תודה לרופא שהיפנה אותי אליך.
בתודה ממני ומבני משפחתי.

שני, 23 אוקטובר 2023 21:31
עמית מ.

לך ד"ר יגאל היקר, האיכפתי , הסבלני והמקצוען
תודה רבה על הטיפול המסור והעצות הטובות שהועילו לי מאד לשפר הרבה תפקודים בגופי ובמיוחד נהנתי מהסבלנות,העידוד,-התמיכה והאמונה שנותנת ביטחון ויישוב הדעת במהלך הטיפול.
יהי רצון שתזכה לעזור ולהיות שליח טוב להרבה אנשים ולהרפא מכל בעיה וקושח
בהצלחה

ע.מ.

שישי, 26 יוני 2015 09:13
א.ב.

ד"ר גליקסמן היקר
ברצוני להודות לך על המפגשים שלנו, לדעתי נתת ולימדת אותי כלים וטכניקות שמשפרים בצורה משמעותית את איכות חיי ומאפשרים לי שליטה טובה יותר על הגוף והנפש ןזאת אחרי שנים רבות של סבל וכאבים. בעזרתך יש שיפור משמעותי בחיי ועל כל זאת אני מודה לך מאד. בהערכה רבה א.ב.

ראשון, 03 מאי 2015 09:28
נ.ס.

ד"ר גליקסמן היקר כפי שהבטחתי להלן פרק ב'
אספר לך איפה אני היום:
* חזרתי לעבוד כבמאית והייתה לי שנה מקסימה של עבודה שאני כל כך אוהבת.
* הדימוי העצמי שלי התחזק ואני מרגישה שוב מוכשרת , וחכמה .
* בזכות התקשורת האמפאטית שלמדתי ממך השתפרו יחסי עם בעלי .
* יחסי עם בתי שתחי' הגיעו למקום נעים כלומר אני שומרת על עצמי ועושה רק מה שמאים לי . באופן מפתיע למרות הביקורת שלה שלא נחסכת ממני כמעט בכל שיחה שלנו אין לי שום צורך להחזיר לה או לריב איתה להיפך .אני חשה מצידה שינוי ביחס ואנחנו מתחילות עידן חדש של יחסים יותר בוגרים ופחות תלותיים.
* אנשים נסביבי חשים את השינוי שחל בי ומביעים אותו וזה מאד משמח אותי.
* חזרתי גם ללמוד יותר שעורי תורה שאני כל כך אוהבת בעיקר פרשת השבוע ומוסר.
* ולסיום
* לתואר " הקוסם" כפי שמכנים אותך הרבה מטפלים ומטופלים אני מצטרפת גם ומוסיפה שכנראה הקב"ה משפיע עליך מחסדו ומסייע לך. * מקווה שמכתב זה ימצא אותך בריא , שלם ושמח כמו שאני זוכרת אותך.
* תודה ענקית ממני ומבן זוגי , אנחנו מברכים אותך בכל לבנו שתמשיך לעזור לאנשים בבריאות , בשמחה ובחיוניות
ברגש חם

נ.ס

ראשון, 04 ינואר 2015 18:43
נ.ס.

בס"ד
לד"ר גליקסמן היקר מאד.
כותבת אליך אישה אחרת מזו שהגיעה לטיפולך לפני כשנתיים.האמת היא שכאשר הגעתי אליך לא נתתי יותר מדי צ'אנס לטיפול הזה ולראייה אתה ודאי זוכר את ההתחמקויות שלי מלהגיע לפגישות אולם אתה בחוכמתך הרבה, עושר ניסיונך הקליני ודרכך האמפאטית הביאו אותי למצב בו חיכיתי לפגישות על מנת לספר לך את ההתקדמויות שלי משבוע לשבוע.הגעתי אילך אישה חלושה, מאוכזבת ומתוסכלת מהחיים, מכורה לאופיאטים, מדוכדכת וחסרת חיוניות, עייפנ מאינספור רופאים ושיטות טיפול וחייה מעט מאד מכאב לכאב. אומרים אצלנו הדוסים ש "אין אדם מתיר עצמו מבית האסורים" כלומר צריך הוא ליד חמה תומכת ולאבחון מדוייק של הבעיות שגרמו למעגל הקסמים שלא יתן לפרחצה. אולי זה ישמע לך מצחיק אבל כשראיתי את שם הרחוב גאולה ושם המטפל יגאל זה הפיח בי זיק של תקווה וזה בנוסף לחיוך " מליון הדולר שלך" שקיבל את פני.. אמשיך את הפרק השני של כתיבתי בקרוב מאחר וקצרה היריעה להשלים את כל שברצוני לכתוב ב1000 תוים.. בתודה מקרב לב
נ.ס.

שישי, 02 ינואר 2015 16:14
ב.י.

לך ד"ר גליקסמו היקר, לאחר שהתעוררו אצלי בעיות החרדה ואחרי ששום דבר לא עזר לי הופניתי לטיפולך בשיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי בשילוב שיטת הביופידבק.. מדובר בטיפול שהיה זר לי ואשר נתקליתי בו בפעם הראשונה . עד מהרה נוכחתי לגלות עד כמה אפקטיביים הטיפולים וכיצד הם תורמים לי להשבת השליטה על עצמי. הטיפולים אצליך הקנו לי כלים רבים בנושאים כמו שליטה עצמיתטובה יותר, מודעות עצמית רבה יותר , שינוינ דפוסי חשיבה ועוד. הטיפולים עזרו לי ולא התעוררו אצלי בעיות חרדה נוספות אשר לא יכולתי להתמודד עימן בעצמי. בהחלט אני ממליץ למי שסובל מחרדות לפנות לטיפולך . ברצוני להודות לך באופן אישי על הטיפולים והיחס האישי הנהדר , על הסבלנות .התמיכה והעידוד להם זכיתי במהלך הטיפול שהיה להפתעתי קצר וממוקד. בכבוד רב
ב.י.

חמישי, 01 ינואר 2015 19:36

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all